I letošní sezónu 2019/2020 se chystáme se psy na řadu závodů ve Skandinávii. Chcete mi pomoci a stát se tak součástí našeho týmu? Tak pozorně čtěte až do konce! 

Je podzim a nastává čas, kdy musím vše důkladně naplánovat, zorganizovat a hlavně pořádně natrénovat psy. Zá budu se 14 psy, ale v tréninku bude 23 psů, z kterých vyberu ty, kteří budou v nejlepší fyzické kondici.
V tento čas musím objednat chybějící materiál, který budeme potřebovat. Jednou z nejdůležitějších věcí jsou botičky pro psy. Psi uběhnou za tuto sezónu kolem 3tisíc kilometrů. Tlapky psů jsou nesmírně důležité pro jejich pohodu. Já se musím psům starat o jejich tlapky, jak nejlépe dovedu.
Kdo si to chce vypočítat: Jeden pes má 4 nohy, jedna bota vydrží cca 100km, …
Psí botičky pravidelně objednávám z Ameriky, z Aljašky od Dogbooties.com. Za ta léta co jezdím se psy, tak jsem s těmito psíma botičkama nejspokojenější. 

Na letošní sezónu jsem objednala 1000 botiček. Samozřejmě v luxusní růžové barvě . Jedna bota vychází, i se clem, cca na 40 Kč. Je to tedy objednávka za 40.000 Kč.

Vím, že máme hodně fanoušků a přátel. Někteří, by jste mi chtěli nějak pomoci a stát se tak součástí našeho týmu, který jde neochvějně za svým cílem! Můžete přispět na 4 boty, na 10, 20, 100…. prostě na několik bot a ono to nakonec dá dohromady tu tisícovku.
Co Vám mohu slíbit? Zveřejnění jmen všech dárců, naše luxusní psí PEXESO a k tomu několik prošlapaných botiček:-). Neodolatelná nabídka, že?

Přispět můžete na č.u. 306300313/0300

pro platby ze zahraničí IBAN: CZ47 0300 0000 0003 0630 0313, BIC /SWIFT: CEKOCZPP

a nebo využít platbu přes

PayPal: https://www.paypal.me/JanaHenychova

a do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno a pošlete zprávu na email nebo FB s adresou, kam poslat odměnu,
Tak moc děkuji a uvidíme, jak to dopadne!
Jana

Naše úžasné, luxusní psí pexeso: