Letošní sezónu 2020/2021 poznamenala celosvětová krize a zrušení všech závodů. Psi ale běhají ať se děje, co se děje.

Moc děkuji všem letošním dobrodějům, kteří nám přispěli na psí botičky a náš provoz:

Šalanská Kateřina, Konopáč Josef, Packa Tomáš, Čermáková Stanislava, Kuzilek Martin, Petříková Lucie, Schreiber Pavel Ing, Mlčochová Marcela, Bajerová Helena, Závorka Karel, Vaněčková Eva, Pavlíčková Marie, Patrmanová Gabriela, Šlitrová Jana, Černochová Dana, Kašlíková Jarmila, Brychtová Renata, Konečný Luděk, Proche Monika, Craig Adriana, Gajdošová Marie, Tomanová Eva, Junova Daniela, Krajčovič Jaroslav, Němcová Jana, Ulrichová Dana, Radek Plach, Libertíková Jana, Schusterová Pavla, Čapek Vojtech, Lau Jana und Matthias, Hanslík Petr, Šulová Vlasta, Setlová Petra, Vittese PSP

 

Chcete mi pomoci a stát se tak součástí našeho týmu na příští rok? Tak pozorně čtěte až do konce! 

Je podzim a nastává čas, kdy musím vše důkladně naplánovat, zorganizovat a hlavně pořádně natrénovat psy. Zá budu se 14 psy, ale v tréninku bude 23 psů, z kterých vyberu ty, kteří budou v nejlepší fyzické kondici.
V tento čas musím objednat chybějící materiál, který budeme potřebovat. Jednou z nejdůležitějších věcí jsou botičky pro psy. Psi uběhnou za tuto sezónu kolem 3tisíc kilometrů. Tlapky psů jsou nesmírně důležité pro jejich pohodu. Já se musím psům starat o jejich tlapky, jak nejlépe dovedu.
Kdo si to chce vypočítat: Jeden pes má 4 nohy, jedna bota vydrží cca 100km, …
Psí botičky pravidelně objednávám z Ameriky, z Aljašky od Dogbooties.com. Za ta léta co jezdím se psy, tak jsem s těmito psíma botičkama nejspokojenější. 

Na letošní sezónu jsem objednala 1000 botiček. Samozřejmě v luxusní růžové barvě . Jedna bota vychází, i se clem, cca na 40 Kč. Je to tedy objednávka za 40.000 Kč.

Vím, že máme hodně fanoušků a přátel. Někteří, by jste mi chtěli nějak pomoci a stát se tak součástí našeho týmu, který jde neochvějně za svým cílem! Můžete přispět na 4 boty, na 10, 20, 100…. prostě na několik bot a ono to nakonec dá dohromady tu tisícovku.
Co Vám mohu slíbit? Zveřejnění jmen všech dárců, naše luxusní psí PEXESO a k tomu několik prošlapaných botiček:-). Neodolatelná nabídka, že?

Přispět můžete na č.u. 306300313/0300

pro platby ze zahraničí IBAN: CZ47 0300 0000 0003 0630 0313, BIC /SWIFT: CEKOCZPP

a nebo využít platbu přes

PayPal: https://www.paypal.me/JanaHenychova

a do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno a pošlete zprávu na email nebo FB s adresou, kam poslat odměnu,
Tak moc děkuji a uvidíme, jak to dopadne!
Jana

Naše úžasné, luxusní psí pexeso: